Silnice u Parama už prý zase není prioritou

Praha 16. 1. 2012

Dobrý den,

po přečtení tohoto článku http://chrudimsky.denik.cz/podnikani/silnice-u-parama-uz-pry-zase-neni-prioritou-7671.html, jsem zjistil, že jste pravděpodobně strůjce našich přetrvávajících problémů v dopravě. Chtěl bych se vás zeptat, jestli jste vůbec znalý problematiky dopravy v Pardubicích, či jste vůbec někdy v Pardubicích byl.

Děkuji za odpověď.

Nezbeda Pavel
 
 
 
Vážený pane Nezbedo,

chápu Vaše rozhořčení nad složitou dopravní situací v blízkosti Vašeho bydliště. Věřte, že takových míst volajících po naléhavém řešení a která místní občané považují za prioritu, najdeme v každém regionu desítky. Z usnesení hospodářského výboru PSP České republiky vyplývá, že zahajování nových staveb bude výhradně s kofinancováním EU a mezi uvedené stavby křižovatka Paramo nepatří. Zmíněné usnesení bylo přijako jako opatření k zamezení prohlubování dluhového zatížení Ministerstva dopravy.

Zaráží mne však, že jak novináři, tak paní primátorka Pardubic by měli vědět, že rozhodování hospodářského výboru je kolektivní záležitost. Vyjádření paní starostky považuji za nešťastné už jen proto, že ona jako komunální politik musí dobře vědět, jak složité je v současné době spravedlivě rozdělit to málo, co k rozdělení zbývá.

 

S pozdravem

 
Ing. Václav Baštýř
předseda podvýboru pro dopravu
Hospodářského výboru PS PČR
 

  

Článek z Chrudimského deníku zde
 
Zdroj: www.chrudimsky.denik.cz
 

Otázky a odpovědi

• Pane poslanče, očekával bych, že vzhledem ke svému vzdělání a dosavadní profesi budete spíše členem zemědělského výboru sněmovny. Proč jste se nechal zvolit do hospodářského výboru?..více >

Video

Jak je a bude

Fotogalerie